AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
13-07-2021 13:21:29

Bakan Derya Yanık, İl Başkanlığımızı ziyaret etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Van'da AK Parti Van İl Başkanlığımızı ziyaret etti.


Bakan Yanık'ı, Van Ferit Melen Havalimanı'nda Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, AK Parti Milletvekilimiz Osman Nuri Gülaçar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın ve kurum amirleri tarafından karşılandı.


Valilik ziyaretinin ardından esnaf ziyareti gerçekleştiren Bakan Yanık, burada esnafla çay içerek bir süre sohbet etti. Esnaf ziyaretinin ardından Bakan Yanık, AK Parti İl Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti İl Başkanlığı’nda teşkilat buluşması programına katılmak üzere parti binamıza gelen Bakan Yanık, İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu, İl Başkan Yardımcıları, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Edremit İlçe Başkanı Sezer Bayramoğlu, Kadın ve Gençlik teşkilatlarımız tarafından karşılandı.


İl Başkanlığı ziyaret defterini imzalayan Bakan Yanık daha sonra İl Başkanlık makamına geçerek, bir süre görüşme gerçekleştirdi.

Toplantıda Bakan Yanık'ın Van ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Van İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu, parti çalışmalarından ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

AK Parti Van İl Başkanlığında bir konuşma yapan Yanık, "AK Parti iktidarları döneminde sosyal anlamda, toplumun herhangi bir katmanında düşünülmemiş bir sosyal hizmet başlığı yok. Çok iddialı söylüyorum. Düşünülmemiş bir sosyal hizmet başlığı yok. Ama bundan 25 sene önce, bu milletin hastası çıplak betonun üstünde hastane sırası bekliyordu. Nerede Genel Sağlık Sigortası? Genel Sağlık Sigortası diye bir şey yoktu. Sigortan yoksa zaten tedavi olman ve tedavi bedelini karşılaman mümkün değil. Yapılan her iyi şey çok hızlıca benimseniyor. Zaten böyleydi, zaten var, zaten olurdu. Hayır zaten olmazdı. AK Parti iradesi olmasaydı, Cumhurbaşkanının iradesi olmasaydı, hizmet aşkı ve hizmet bilinci olmasaydı bugün sosyal hizmet olarak konuştuğumuz başlıkların ihtimal ki yüzde 90'ı olmayacaktı. 'Zaten olacaktı, zaten olurdu, cebinden mi yaptın?' muhalefetin bu eleştirileri var ya, 'cebinizden mi yaptınız?' O iktidarlar da cebinden yapmıyordu, devletin kasasını kullanıyorlardı, milletin vergilerini kullanıyorlardı ama yapmıyorlardı. Biz milletten aldığımızı millete verdik" dedi.

"HİZMET SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAYACAK BİR İKTİDAR VARSA O DA AK PARTİ'DİR"

Vatandaşa daha iyi bir hizmet sunmak için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Yanık, "Dolayısıyla milletten aldığını millete hizmet olarak döndürecek ve bundan sonraki süreçte de aynı hizmet sürekliliğini sağlayacak bir iktidar varsa, bir siyasi irade varsa yine AK Parti'dir. Bizler bu sürekliliği sağlamak için sahada koşturuyoruz. Bizler bu sürekliliği sağlamak için siyaset çalışmalarının bir tarafında yer alıyoruz. Bizler millete hizmeti devamlı kılabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak buralarda toplanıyor ve çalışıyoruz" diye konuştu.


Bakan Yanık, teşkilat üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından Edremit Hizmetiçi Eğitim Merkezinde düzenlenen programa katılmak üzere parti binamızdan ayrıldılar.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.