AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
15-07-2021 14:08:48

İl Başkanımız Türkmenoğlu, İstikbal vadeden gençlerle buluştu

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve beraberindekiler, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerini ziyaret ederek gençlerle buluştu. Türkmenoğlu, “Gençlerimizi geleceğin teminatı olarak görüyoruz. Bu sebeple onların her zaman destekçisiyiz ve yanındayız” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne  bağlı Tuşba Gençlik Merkezi, Süphan Gençlik Merkezi, Nur Tatar Spor Salonu ve İpekyolu Gençlik Merkezini ziyaret eden İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'na, İl Başkan Yardımcıları Abdullah Çalım, Sinan Başak, Mehmet Tuğrul, Muğdat Gününi ve İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalağan eşlik etti.

AK Parti heyetini Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Spor Hizmetleri Müdürü Yalçın Özdemir ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Arif Taşdemir karşıladı. İl Müdürü İnanç, gençlik merkezleri faaliyetleri hakkında AK Parti heyetine bilgiler aktardı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, "Gençlerimizin eğitim, spor, sanat ve bilim gibi birçok alanda kendilerini yetiştirebilmeleri için Gençlik ve Spor Bakanlığımızca Van'da açılan Gençlik Merkezleri, uzman personelleri ve modern merkezleriyle hizmet ediyor. Spor kurslarımız, zeka oyunları, bilgisayar ve resim kurslarımız, güzel sanatlar hazırlık kursu, resim atölyelerimiz ve kütüphanelerimiz ile yaz tatilinde Vanlı gençlerimize hizmet ediyoruz. Tatilini verimli geçirmek isteyen tüm gençlerimiz davetlimizdir" diye konuştu.

TÜRKMENOĞLU, "GENÇLER, GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR"

Burada kurs alan gençlerle sohbet eden Başkan Türkmenoğlu, geleceğin teminatının gençlerde olduğunu hatırlatarak, "Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kendilerini geliştirmeleri, eğitimlerine katkılarını artırma adına çok çeşitli kurslar düzenlendiğini gördük. Bizler her zaman gençlerimizin yanındayız. Gençlerimizi ve çocuklarımızı geleceğin teminatı olarak görüyoruz. Onların eğitimleri ve sosyal aktiviteleri bizler için son derece önemlidir. Bu yönde çeşitli çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Büyük teşekkürü de ailelerinize gönderiyorum. Sizlere güvenip bu merkezlere gönderiyor. Hepinizin ailesine şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

"GENÇLERİMİZ ARTIK VAKTİNİ BOŞA HARCAMIYOR"

Gençlerini ihmal eden, daha kötüsü gençlerine sırtını dönen milletlerin bugünü de istikbali de karanlık olduğunu belirten Türkmenoğlu, " Bizler bu anlayışla hükümetlerimiz döneminde halkımızın tamamıyla birlikte gençlerimiz için de çalıştık, çabaladık. Van'da bulunan gençlik merkezleri sayısı her geçen gün artıyor. Bunun nedeni ise arz talep meselesidir. Gençlerimiz bu noktalara fazlasıyla ilgi gösterince yenileri ekleniyor. Bu gençlik merkezlerimiz sayesinde artık zamanını boşa harcayan bir gençlik yok. Spor, el sanatları, üretim, teknoloji gibi bir çok alanda gençlerimiz yeteneklerini geliştiriyorlar. Gençlerimiz talep etsinler, biz onların yanındayız" dedi.

TÜRKMENOĞLU: GENÇLERİMİZ İLE GURUR DUYUYORUZ

AK Parti ile birlikte gençlerin parlak bir dönem yaşadığının altını çizen Türkmenoğlu, "Hükümetlerimiz öncesinde Van'da spor salonu ve sporcu yokluğu vardı. Ancak son dönemde baktığımızda her mahallede neredeyse spor salonu mevcut. En önemlisi de bu salonları dolduran bir gençlik var. Bu manzarayı görünce bir kez daha gençlerimiz ve onların aileleriyle bir kez daha gurur duyduk. İnanıyorum ki; buralardan yetişen gençlerimizin toplum içerisinde her zaman bir farkındalığı olacaktır. Güzel bir gençlik yetişiyor. Sizler bizim teminatımız, istikbalimizsiniz. Bizler her zaman sizlerin hizmetindeyiz. Bir kez daha sizlerle gurur duyduk. Hepinize kolaylıklar diliyorum" diye konuştu.

Nur Tatar Spor Salonunda boks maçını izleyen Türkmenoğlu, badminton, basketbol ve futbol kurslarında gençlerle birlikte zaman geçirdi. İpekyolu Gençlik Merkezi koro ekibinin yaptığı müzik sunumunun ardından, gençlerle hatıra fotoğrafı çektiren  AK Parti heyeti ziyaretlerini sonlandırdı.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.