AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
26-07-2021 20:05:47

İl Başkanımız Türkmenoğlu, teşkilatımıza önemli mesajlar verdi

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Başkanlığında düzenlenen haftalık İl Yönetim Kurulu Toplantısına Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve Abdulahad Arvas'ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.


AK Parti binasında yapılan Yönetim kurulu toplantısında konuşan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu" Cumhurbaşkanımız ve kurucu Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu "Gönül seferberliği " kapsamında hareket ederek, Van'da AK Parti belediyeciliği ile tarih yazmak istiyoruz" dedi.

"Bu memleketin yegane sahibi AK Kadrolardır" vurgusunu yapan Başkan Türkmenoğlu" Bugün büyük bir gururla 19 yıldan bu yana iktidarımız, devasa hizmetlerle dünyada tarih yazdı. Bizler bu hizmetler ışığında yürüyerek, kentimize daha büyük projelerin gelmesini sağlayacağız. Tecrübeli teşkilatlarımızla beraber, kentimizin hasret kaldığı AK Belediyecilik hizmetlerini 2023'ün ilk virajında getirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.


"İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR"
İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, toplantıda " Teşkilatlar Başarıya giden yolda öncü rol oynar, Bizler el ele gönül gönüle vererek, Cumhurbaşkanımızın davasına omuz vermeliyiz. Bu dava tüm dünya mazlumların davasıdır. Bu davaya inanmak başarmanın yarısıdır. Karşılıksız olarak emek verdiğimiz bu yol yarınlarımızın kurtuluş reçetesidir.


"HİZMET AK KADROLARIN İŞİDİR"
Bizler siyasete ideolojik olarak bakmıyoruz. Tam anlamıyla hizmet partisiyiz. Memleket olarak ideolojik davranan HDP zihniyetinde kurtularak, yeni ve akılcı hizmetlere AK Belediyecilik ile öncülük etmeliyiz. Bu arada 2002'den bu yana yaptığımız hizmetlere gölge düşürecek dedikoduları da ayrıca bertaraf etmeli, Van için, Türkiye için kenetlenerek bir bütün olmalıyız. Van'ımızı Gazi Mecliste temsil eden seçilmiş 3 Milletvekillerimizle beraber, AK hizmetler için çalışıyoruz. Allah ülkemizin istikbaline zarar vermek isteyenlere fırsat vermesin. Rabbim bizleri iç ve dış güçlerin şerlerinden korusun" diyerek önemli mesajlar verdi.


MİLLETVEKİLİ ARVAS" SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TAN"
TBMM'nin ara vermesiyle Van teşkilatlarıyla sahada aktif çalışmalar yapan Van Milletvekili Abdullahat Arvas, bugün yapılan İl Yönetim Kurulu Toplantısında konuşarak "Bizler kadim şehrimiz için elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk, Sefer bizden zafer Allah'tandır" diyen Arvas" Bizleri hür iradeleriyle seçen hemşehrilerimizin teveccühlerine mazhar olduk. Şeffaf ve ilkeli siyaset yaparak, hizmet ediyoruz. Teşkilatlarımızla beraber köy, köy, kasaba, kasaba, mahalle, mahalle dolaşarak 19 yıllık iktidarımızın getirdiği hizmetlerin sunumlarını iyi yapmalıyız" ifadelerini kullanarak gayretli, çalışmalarından dolayı İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve teşkilatlara teşekkür etti.


Ardından konuşan Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar," Bizler AK Parti teşkilatları olarak, geçmişte olduğu gibi bugün de da daha güçlü olmalıyız" diyerek şu ifadelere yer verdi.


"AK PARTİ HÜKÜMETLERİ ÜLKEYİ HİZMETLERLE TANIŞTIRDI"
Cumhuriyet tarihinde ilklere imza atan bir partiyiz. IMF'nin kontrolünde olan bir Ülkeyi sırtlayarak devasa hizmetlerle bugünlere getiren halkın kahramanı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Van'ın göbeğinde yıkık dökük hizmet veren veren hastaneleri geride bırakarak, beş yıldızlı otel konforunda hastane yapılan günleri gördük. Çok şükür hem ülke olarak hem de Van olarak vatandaşlarımıza yakışan hizmetler dünyaya örnek oldu" ifadelerini kullanan Gülaçar, Bugün vefat eden Kıbrıs gazisi ve Belediye eski meclis üyesi Reşat Aktuğ başta olmak üzere geçmişte AK Partiye hizmet eden şu an hayatta olmayanlar için okuduğu Kuran-ı Kerim tilavetinden sonra toplantı sona erdi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.