AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
28-07-2021 11:54:34

Türkmenoğlu, Teşkilat buluşmaları kapsamında 3 merkez ilçeyi ziyaret etti

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 'Teşkilat Buluşmaları' kapsamında 3 merkez ilçe başkanlığını ziyaret etti. Türkmenoğlu, "bize hedef çizen, yol haritamızı belirleyen liderin izinden gitmek en büyük görevimizdir" dedi.


İlçe yönetim kurulu üyeleriyle yapılan toplantıda teşkilat buluşmalarının önemine değinen Başkan Türkmenoğlu, siyasetin çözüm üretme sanatı olduğunu ve fikir anlamında çözümü üretecek kişilerinde AK Kadrolar olduğunu söyledi.


Siyasetin bir sanat olduğunu, teşkilat mensuplarının da adeta birer sanatçı olduğunu ifade eden Türkmenoğlu, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:
"Bizlerin büyük bir hedefleri var. Yönetim olarak dördüncü yılımızdayız. AK Parti teşkilatlarının milletimiz nezdinde güvenini tesis etmiş durumdayız. Bu şehirde herkes üzerine düşen vazifeleri yaparsa şehrimiz kalkınır. Bizim davamız büyük bir davadır. AK Parti, 81 ilinde 960 ilçede ve 15 milyon üyesi olan dev bir kadrodur. Bu kadroların hepsinin bir derdi var. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın derdini dert edinmişiz. AK Parti kimliğiyle bu davaya gönül veren kişiler olarak bize hedef çizen, yol haritamızı belirleyen liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın izinden gitmek suretiyle bu ülke için hiç durmadan azimle çalışmaya devam edeceğiz"


TÜRKMENOĞLU, "TÜRKİYE EKONOMİSİ AK PARTİ İLE ZİRVE YAPTI"
Dünya'da 201 ülke içerisinde ekonomisi en iyi olan ilk 16 ülke içerisinde Türkiye'nin olduğunu belirten Türkmenoğlu, "Her alanda büyüyen bir Türkiye var. Vesayet ve cuntayı yerin altına gömerek bir daha uyanmamak üzere üstüne toprak atan davanın erleriyiz. Hükümetimizin son zamanda attığı adımlarla bölgede terör kelimesinin tarihe karışması an meselesidir. Artık eski Türkiye yok. 'İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın' anlayışıyla, sosyal yardımlar adı altında ilimizde 337 bin kişiye sosyal yardım yapılıyor. Buda demek oluyor ki; Ülkemiz AK Parti ile ekonomi alanında zirvededir. Bunun altında yatan asıl mesele de AK Parti'nin kesintisiz hükümetleri ve istikrarıdır. Ülkemizin daha da ileriye gitmesi için durmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi.


"HİZMET AŞKIYLA YANAN TEŞKİLATLAR OLUŞTURDUK"
2023'e giderken AK Teşkilatlara düşen görevler olduğunu aktaran Türkmenoğlu, "Teşkilatlarımızın AK icraatlar konusunda bilgi sahibi olmaları, fikir üretmeleri konusunda önleri açıktır. Bizler aşkla çalışmaya devam ederek, bizden sonraki nesillere daha iyi, yaşanabilir bir Türkiye bırakalım. Göreve geldiğimiz zaman hizmet aşkıyla yanan ve ilk günkü sevdayla kavrulan AK teşkilatlarımızı oluşturduk. Amacımız, tamamen geleceğimize, Vanlılara, çocuklara ve gençlere güzel bir gelecek hazırlamaktır. Gelecek nesiller ancak ve ancak AK Parti ile hizmet göreceklerdir. Parti yöneticilerimizin kişisel bir beklentisi yoktur. AK yöneticiler karşılıksız bir sevdayla gönülleri ve yürekleri ile görev yapıyorlar. Devlet Başkanımız ve Genel Başkanımız Erdoğan'ın 2023'de yeniden devlet başkanı seçilmesi ve istikrarı sürdürmek için yoğun bir gayretle çalışmalıyız. 20 yıl kesintisiz bir ülke yönetiminin devamında teşkilatlarımızın da katkısı olsun. Bizler hep birlikte bunun için çalışıyoruz. Küsmek yok, yılmak yok. Biz bu işi Türkiye ve Erdoğan sevdamız için yapıyoruz. Rıza-i ilahiyi kazanmak için yapıyoruz" ifadelerini kullandı.


"YENİ NESİL GENÇLİK, AK PARTİ DİYOR"
2023 seçimleri için stratejik eylem planları üzerinde çalıştıklarını vurgulayan Türkmenoğlu, "Tüm teşkilatlarımızla saha inmiş vaziyetteyiz. Zaman zaman Van'da anket çalışmaları yapıyoruz. Anketlerimiz sonucunda, ilimizde her 100 kişiden 70'i 30 yaş altı seçmendir. Bu da demek oluyor ki; 700 bin seçmenin içinde, 500 bin genç seçmenimiz var. Gençlerle yüz yüze yapılan görüşmelerde AK Parti'ye büyük bir güven olduğunu gördük. Bu anlamda ilçe teşkilatlarımıza da büyük görevler düşüyor. Ben İl Başkanlığımız çalışmalarını gölgede bırakacak ilçe çalışmaları istiyorum. Ankara'da Çankaya neyse, Van'da da İpekyolu, Edremit ve Tuşba'da o dur. Nüfusumuzun yoğun yaşadığı yerler bu ilçelerimizdir. Merkez ilçelerimizin ne kadar önemli olduğunu seçim dönemlerinde görüyoruz. Mahalle başkanlıklarımızı oluşturduk. İyi bir koordinasyonla mahallelerimizde de çalışmalarımızın faaliyetlerimizin startını verdik. Mahalle ve ev toplantılarımız sürecek. Kadın ve Gençlik Kolları aynı zamanda mahalle başkanları ile bu işi 2023'te Van'da taçlandıracağız. Yükümüz ağır, işimiz çok, yolumuz meşakkatlidir. Çok güçlü bir ekibimiz var. Bu güçlü teşkilatlarla birlikte 2023 yılına doğru emin adımlarla ilerliyoruz" diye konuştu.

"12 yıldır bu memleketi başkaları yönetiyor. AK Parti yönetmiyor"
AK Parti'nin hizmet partisi olduğuna dikkat çeken Türkmenoğlu, "12 yıldır Van'da AK Parti'siz bir yerel yönetim modeli var. Gelin Van'ı vizyon sahibi AK Partiye teslim edin. Van'a hizmet için hep birlikte hareket edelim. AK Parti Belediyeleri Van halkına hizmet sunmaya susamış. Hazırladığımız eylem planı teşkilatlarımızın işini kolaylaştıracak. Üye çalışmalarına aralıksız devam edeceğiz. Bize düşen en önemli görev mahalle başkanlarımızla birlikte mahallelerde başarılı bir teşkilat çalışmasına imza atmak. Aynı zamanda sandık görevlilerimizle düzenleyeceğimiz eğitimlerle beraber profesyonel bir ekip oluşturmayı planlıyoruz. Bu ekiple inşallah 2023 'de Van tarihinde tarih yazacağız. Teşkilat buluşmalarımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, AK teşkilatlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" cümlelerini kullandı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.